Yarışmalarımız

Yarışmalarımız

Dönem yarışmalarımız;

Avrasya Maratonu

İstanbul Avrasya maratonuna katılım teşvik edilecektir. Lion ve Leo’lar olarak çevremizi harekete geçirmek, yakın çevremizden sponsorlar bulmak, arkadaşlarımızı, dostlarımızı katılmaya teşvik etmek hedefimizdir. »

Amatör Orkestralar Müzik Yarışması

Dönemimizde kültür sanat hizmetlerimize ilave olarak, Amatör Gruplar Müzik yarışması düzenlenecek olup ünlü müzisyenlerden kurulu jüri üyeleri ve halk jürisi tarafından seçilecek ilk üç gruba maddi ödüller, mansiyon alan diğer üç gruba da sertifikalar verilecektir. »

Lions Satranç Turnuvası

Üyelerimizi motive etmek, kaynaştırmak var olan arkadaşlık ve dostluklarımızı geliştirmek amacı ile Lion dostlarımız arasında 08 Ekim Dünya Lions Günü haftasından itibaren başlayacak olup, İstanbul Satranç Federasyonu ile işbirliği yapılarak, LIONS BİRİNCİ SATRANÇ TURNUVASI düzenlenecektir.   E... »

Kısa Film Yarışması

Uluslararası Lions Kulüpleri 118-Y Yönetim Çevresi Federasyonu, “Lions Uluslararası Kısa Film Yarışmalarının” bu yıl 9.sunu organize etmekte ve bu vesile ile ülkemizin tanıtımına katkı sağlamayı hedeflemektedir. Festivalin ve Yarışmaların amacı, hızla gelişmekte olan sinema sektörüne genç yetenekler... »