Blog Page

GENEL KURULA ÇAĞRI

GENEL KURULA ÇAĞRI

GENEL KURULA ÇAĞRI ULUSLARARASI LIONS DERNEKLERİ 118-Y İSTANBUL ANADOLU YAKASI YÖNETİM ÇEVRESİ FEDERASYONU YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI’NDAN, Uluslararası Lions Dernekleri İstanbul Anadolu Yakası 118-Y Yönetim Çevresi Federasyonu Olağan Genel Kurul Toplantısı aşağıda belirtilen gündemi görüşmek üzere 1 Nisan 2023 Cumartesi günü saat 17:00 de Feneryolu Mahallesi Yazıcıbaşı Sokak Kilercibaşı Köşkü No:1 adresinde toplanacaktır. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 8 Nisan 2023 Cumartesi günü saat 09:00 ’da Kozzy Kozyatağı Belediye Meclis Binası, Kozyatağı mah. Bayar Cad, Buket Sk. No:16, 34742 Kadıköy/İstanbul adresinde çoğunluk aranmaksızın yapı... »

Uluslararası Başkanımız Dr. Patti Hill Türkiye ziyareti

Uluslararası Başkanımız Dr. Patti Hill Türkiye ziyareti

118 Y Sekreterya 28 Eylül Per 17:02 (5 gün önce)  Alıcı: ben Uluslararası Başkanımız Dr. Patti Hill 29 Eylül – 6 Ekim tarihleri arasında ülkemizde yer alan yönetim çevreleri ziyaretleri kapsamında, 30 Eylül 2023 Cumartesi günü merkezimiz Kilercibaşı Köşkünü ziyaret etti. Lion, Leo dostlarımıza bazı bilgilendirmelerde bulundu. »

2023-2024 Çalışma Dönemi Başkanlar ve Kabine toplantısı gerçekleştirildi.

2023-2024 Çalışma Dönemi Başkanlar ve Kabine toplantısı gerçekleştirildi.

2023 – 2024 Çalışma Dönemimizin ilk ” Başkanlar ve Kabine Toplantısı ” Kadıköy Belediyesi Kozyatağı Kültür Merkezi ve Belediye Meclis Binasında gerçekleştirildi. »

Döneme merhaba

Döneme merhaba

DEĞERLİ LIONLAR VE LEOLAR, VÜCUDUMUZDA SAĞLIK, KALBİMİZDE SEVGİ, ADALET,MERHAMET,CEBİMİZDE VARLIK GELECEĞE DAİR UMUTLARIMIZIN HEPİMİZ İÇİN  VAR OLMASI DİLEĞİ İLE HERKESE MERHABA. LİONSUN BİR BAYRAK YARIŞI OLDUĞUNU UNUTMADAN ,TÜRK LİONSUNU VE YÖNETİM ÇEVREMİZİ BU GÜNLERE TAŞIYAN  HERKESE TEŞEKKÜR EDİYOR ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM . YENİ DÖNEMİN HEPİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYOR   YARINLARA DAHA DA GÜZEL YOL ALMAK DİLEĞİ İLE BAŞLIYORUZ . ULUSLARARASI BAŞKANIMIZ DR.PATTİ HİLL DÖNEME CHANCHİNG THE WORLD MOTTOSU İLE BAŞLIYOR VE DÜNYAYI DAHA GÜZEL YARINLARA GÖTÜRELİM DİYOR ÇOĞUL YÖNETİM ÇEVRESİ OLARAK SEVGİ BARIŞIN TEMELİ DEDİK HEP UMUTLA YARINLARI GÖRMEK ADINA HİZMETLERİMİZ İLE BÜ... »

Ekim ayı Hizmet Liderimiz seçildi.

Ekim ayı Hizmet Liderimiz seçildi.

9 Lions Kulübümüz kendi uygun gördükleri adayları, kendi seçtikleri fotoğraf ve açıklamaları ile Ekim sonunda sekreteryamıza iletti ve 10 Kasım’da Facebook’taki Yönetim Çevremiz hesabında herkese açık olarak yayınlandı. 17 Kasım’a kadar en çok beğeni alan aday, Ekim Hizmet Lideri olarak seçildi ve herkes tarafından takip edilebildi.  Mühürdar Lions Kulübümüzü ve aday gösterdikleri, Ekim Hizmet Lideri seçilen Lion Medine Ceylan’ı değerli hizmetleri ve liderlikleri için tebrik ediyoruz.   Amacımız, birbirinden kıymetli hizmetlerin kendi aramızda birbirimize ilham kaynağı olması ve hizmet ile liderliğin teşviki ve takdiri olduğu kadar, kendi aramız... »