Bölge toplantılarımız başladı!

Bölge toplantılarımız başladı!

Değerli Lionlar ve Leolar,

Eylül ayına tüm hızıyla başladık! Çalışma programımızdaki ve kabinemizdeki takım çalışmasını aylık toplantılarımıza yansıtabileceğimiz gündem ve sunumun paylaşılmasıyla başlayan Eylül ayına genel yönetmen danışma kurullarımız ile devam ediyoruz.

Kulüplerimizin üç yılını temsil eden kulüp başkanı, kulüp başkan yardımcısı ve kulüp sekreteri olarak katılımlarınızla kulüplerimizin üç yıllık sürdürülebilirliğini arzu ettiğimiz yapılanmada bölge toplantılarımızın konusu: Hizmet, üyelik, liderlik, pazarlama iletişimi ve yönetselden oluşan tüm çalışma alanlarımız.

İlk bölge toplantımızda yönetim çevremizin hizmet koordinatörü (GST) bizlere eşlik edecek.

Yönetim çevresi hizmet, üyelik ve liderlik koordinatörlerimiz, pazarlama iletişimi komitesi başkanımız, LCIF koordinatörümüz ve LKKB’miz her çeyrekte bir kez kulüplerimizin hizmet, üyelik, liderlik, pazarlama iletişimi komitesi başkanları, LCIF koordinatörü ve Leo danışmanı ile doğrudan çalışacaktır.

Kulüp Görevlileri Çalıştayı adını verdiğimiz bu yeni uygulamanın ilk çalıştayını değerli katılımlarınızla Ağustos ayında gerçekleştirdik. Bir kez daha katılan tüm kulüp görevlilerimize teşekkür ediyorum.

Bölge toplantılarımız ve kulüp görevlileri çalıştaylarımızla kulübümüzün bugününü ve geleceğini sağlam temeller üzerinde hep birlikte inşa ediyoruz.

Bölge başkanlarımızla başarılarımızı paylaşacağımız, engellere birlikte çözüm arayacağımız, bölge kulüplerimizle daha da kaynaşacağımız ve projelerimizi düşünceden eyleme dökeceğimiz bölge toplantılarına kulübünüzün üç yılıyla tam katılım göstermenizi diliyorum.

En derin Lions sevgi ve saygılarımla.

İnci Otman
Genel Yönetmen