Ekim ayı Hizmet Liderimiz seçildi.

Ekim ayı Hizmet Liderimiz seçildi.

9 Lions Kulübümüz kendi uygun gördükleri adayları, kendi seçtikleri fotoğraf ve açıklamaları ile Ekim sonunda sekreteryamıza iletti ve 10 Kasım’da Facebook’taki Yönetim Çevremiz hesabında herkese açık olarak yayınlandı. 17 Kasım’a kadar en çok beğeni alan aday, Ekim Hizmet Lideri olarak seçildi ve herkes tarafından takip edilebildi. 

Mühürdar Lions Kulübümüzü ve aday gösterdikleri, Ekim Hizmet Lideri seçilen Lion Medine Ceylan’ı değerli hizmetleri ve liderlikleri için tebrik ediyoruz.  

Amacımız, birbirinden kıymetli hizmetlerin kendi aramızda birbirimize ilham kaynağı olması ve hizmet ile liderliğin teşviki ve takdiri olduğu kadar, kendi aramızdan sadece bir tık ile çıkarak toplumda görünmesi, hizmetlerimizle dolu dolu anılmamızı sağlamasıdır.

Ne mutlu ki kulüplerimizin lion olmayan çevrelerini de dahil etmesi sayesinde, ne harika hizmetler gerçekleştiriyor olduğumuz daha geniş kitleler tarafından farkediliyor.

Bu gönderileri beğenerek ve paylaşarak, Yönetim Çevremizin, Kulüplerimizin tanıtımına katkı sağlayan tüm üyelerimize,
Hizmetleriyle ilham veren, en sade en doğal ve haliyle en etkili şekilde Lions’un tanıtımına vesile olan adayları ile Altıntepe, Anadolu Sanat, Bağdat Caddesi, Çamlık Sahil, Çatalçeşme, Kızıltoprak Zühtüpaşa, Mühürdar, Salacak ve Selamiçeşme Lions Kulüplerimize gönülden teşekkür ediyoruz.

Sosyal medya beğenisini bir ölçü olarak değil, dışarıya açılan penceremiz olarak değerlendirerek, hizmetlerimizin, adaylarımızın ve hizmetlerimizle bizi görenlerin gelecek aylarda katlanarak arttığını hep birlikte görmemiz dileği ile Tarzımız Hoşgörü ve Nezaket, Felsefemiz İnsana Hizmet.