Lions Aile Şenliği: İlk şenliğimiz 20 Kasım’da! 🎪🦁

Lions Aile Şenliği: İlk şenliğimiz 20 Kasım’da! 🎪🦁

Değerli Lionlar ve Leolar,

Üye adayınız olabilecek gönüllü yüreklere Lions’u tanıtmaya hazır mısınız? Kulüp arkadaşlarınız, aileniz ve yakınlarınızla eğlenceli vakitler geçirmeye var mısınız?

Her yaştan Lionlar ve Leolar olarak birlikte hazırladığımız, yönetim çevremizin ilk Lions Aile Şenliği 20 Kasım’da! Lions tanıtım geceleri ve Lions geçit törenleri gibi geleneksel aday adayı etkinliklerimizi kendi yerel kültürümüze uyumlu bir şenliğe dönüştürdük. Küçük adımlarla başladığımız ilk şenliğimizin teması: Sonbaharda Lions başkadır.

Yeşil, turuncu ve kahverengi renklerindeki giysileriniz içinde sizleri ve üye aday adayı olabilecek akrabalarınızı, yakınlarınızı ve çevrenizi 20 Kasım’da saat 11.00’de köşkümüze bekliyoruz. Eşlerimiz, kuzenlerimiz, okul / iş / etkinlik arkadaşlarımız ve çevremizdeki daha birçok gönüllü, bizimle birlikte topluma hizmet eden en yeni Lion ve en yeni Leo olabilir!

Yetişkin gönüllülerimizle birlikte her yaştan gönüllü bizimle: 0-12 yaşlarındaki küçük kardeşlerinizi, çocuklarınızı, yeğenlerinizi ve torunlarınızı Yavru Aslanlarımız olarak, 12-18 yaşlarındaki gençlerinizi Alfa Leo adayları olarak şenliğimizde görmekten büyük bir mutluluk duyacağız. Onlara özel düzenlenmiş alanlarda sürprizlerimiz hazır!

Yaşam boyu sürecek bir kuşaklar arası ortaklık için her yaştan gönüllü yürek bu pazar Lions’a ilk adımını atacak. Gelin bu ilk adımda yanlarında olalım.

En derin Lions sevgi ve saygılarımla.

İnci Otman
Genel Yönetmen 

Hilal Dursuner
LYÇ Başkanı