Temmuz Hizmet Lideriniz seçildi  

Temmuz Hizmet Lideriniz seçildi  

5 Lions Kulübümüz kendi uygun gördükleri adayları, kendi seçtikleri fotoğraf ve açıklamaları ile Temmuz sonuında sekreteryamıza iletti ve 10 Ağustos’ta Facebook’taki Yönetim Çevremiz İstanbul Anadolu Yakası Lions Kulüpleri facebook hesabı‘nda herkese açık olarak yayınlandı. 17 Ağustos’a kadar en çok beğeni (like) alan aday, Temmuz Hizmet Lideri olarak seçildi ve herkes tarafından takip edilebildi. 

Mühürdar Lions Kulübümüzü ve aday gösterdikleri, Temmuz Hizmet Lideri seçilen Lion Şehnaz Kocaoğlu’nu değerli hizmetleri ve liderlikleri için tebrik ediyoruz.  

Amacımız, birbirinden kıymetli hizmetlerin kendi aramızda birbirimize ilham kaynağı olması ve hizmet ile liderliğin teşviki ve takdiri olduğu kadar, kendi aramızdan sadece bir tık ile çıkarak toplumda görünmesi, hizmetlerimizle dolu dolu anılmamızı sağlamasıdır.

Ne mutlu ki daha ilk aydan ve sadece 5 aday ile, Facebook hesabımız uzun zamandır arzu ettiğimiz görüntülenme ve beğeni rakamlarına ulaştı. Daha da önemlisi, kulüplerimizin lion olmayan çevrelerini de dahil etmesi ile hesabımızın takip edilmeye başlanması ve beğenileri sayesinde sayıların farklılaşması ve artması. Üye, sponsor arayışlarımızda tanıtımın gücü ve sosyal medyayı en sade, yalın, etkili şekilde kullanabilmek ihtiyacı günümüzün bir gerçeği malum. 

Bu gönderileri beğenerek ve paylaşarak, Lions’un, Yönetim Çevremizin, Kulüplerimizin tanıtımına katkı sağlayan tüm üyelerimize, bu artışa vesile olan adayları ile Caddebostan Sahil, Çatalçeşme, Çınardibi, Kartal ve Mühürdar Lions Kulüplerimize gönülden teşekkür ediyoruz.