lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi

07 Aralık Dolmabahçe Sarayı Ziyareti

Degerli Lionlar ve Leolar,

07 Aralık Pazar günü sabah 9.30 kalkışlı otobüs ile Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden hareket edeceğiz.10.15 de Dolmabahçe’de profesyonel rehberimiz bizi karşılayacak ve Dolmabahçe Sarayı’na girmeden önce bizi bilgilendirecek. Daha sonra toplu olarak 5.-TL den biletlerimizi alacak ve yine rehberimizle birlikte, 10.40 olan randevu saatimizde içeriye gireceğiz.

Yaklaşık 2 saat sürecek olan müze ziyaretimiz sonunda bir çay,kahve,tost vs.alabileceğimiz çay bahçesinde mola verdikten sonra otobüsümüze binip aynı şekilde geri döneceğiz.

Katılmak isteyen değerli dostlarımızın en geç 3 Aralık Çarşamba akşamına kadar aşağıda adı geçen komite başkanlarına bildirimde bulunmalarını önemle rica ederiz.

Kültür & Sanat Komitesi – Atatürk İlkelerini Yayma ve Yaşatma Komitesi – Cumhuriyet Değerleri ve Toplumu Bilinçlendirme Komitesi Ortak Etkinliğidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>