lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi

11 Ekim Hizmet Tanıtım Günü Etkinliği

Sevgili Lions Ailem,

11 Ekim Cumartesi  günü Kadıköy Meydanında Kızılay ve Kadıköy Belediyesi destekli Hizmet etkinliğimiz günün zor koşullarına rağmen gerçekleştirildi. Halkın ve Lionların desteği ile 25 ünite Kan bağışı temin edildi. Doğal Afet bilinçlendirme eğitimlerine katılım sağlandı. Halka ve çocuklara bilgilendirici kitap ve broşürler dağıtıldı.

Ekim ayı Hizmet Tanıtım Günü etkinliğinin sorumluluğunu ve organizasyonunu üstlenen, Belediye Başkanı ve Genel Başkanın katılımını sağlayan 2.Kesim Başkanım Mahmut Tanyol’a çok teşekkür ediyorum.

Toplu Hizmetler  Koordinatörüm Ertuğrul Yıldız ve Ekibini, Doğal Afetler Komite Başkanım Şule Sümer’i Bröşür ve Kitapların basımı  için Kalamış Körfez  Kulübü Başkanımı, katkı ve katılımlar ile destek veren tüm Kulüp Başkanlarımı, Lionları  ayrı ayrı kutluyorum ve emekleri için teşekkür ediyorum.

Bizlere zaman ayırarak yanımızda olan;

Türk Kızılayı Genel Başkanı Sn.Ahmet Lütfü Akar,

Kadıköy Belediye Başkanımız Sn.Aykurt Nuhoğlu’una sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kendileri ile birlikte hareket etme ve birlikte paylaşmanın güzelliğini yaşama fırsatını  bulduk.

Kızılay Kadın Kolları Başkanı Sn.Gülay Kuriş ve Ekibi ile sohbet konumuz, önemli ortak projeler ve  ortak hizmetler oldu. İlk kan bağışını Genel Yönetmen 1. Yardımcım İsmet Özer Balta başlattı. Kendisine her konuda ki tüm destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Lions Sevgi ve Saygılarımla,

Neşe Başak GÜNER

Genel Yönetmen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>