lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi

6. Lions Uluslararası Kısa Film Gala Gecesi

Bu yıl 6. sını düzenlemekten onur ve gurur duyduğumuz Uluslararası Lions Kısa Film Festivali Gala gecesi 13 Nisan 2015 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Yarışmacılarımızdan gelen filmler, 03.04.2015 günü merkezimizde toplanan Juri üyelerimiz tarafından titizlikle seçilen filmlerin ön elemesi yapılarak finalistler belirlenmiştir.

Yönetim çevremiz için bu tür organizasyonlar Lionsun tanıtımında süreklilik arz ettiğinden marka hizmet rolünu oynamaktadır. Komitemiz adına, desteklerini ve emeklerini esirgemeyen kulüp başkanlarımız ve değerli kulüp üyelerimizle Gala gecemizi en iyi şekilde gerçekleştirmek için her an bizlerle birlikte olan tüm Lions ailemize teşekkürlerimizi sunarız.

13 Nisan 2015 Pazartesi günü Caddebostan Kültür Merkezinde gerçekleştirilen gala gecemizde ödül alan film ve yönetmenlerin isimleri aşağıda yer almaktadır.

EN İYİ FİLM 1. CIZIRTI / İBRAHİM EREN
EN İYİ FİLM 2. İSİMSİZ ÇOCUKLAR / SÜLEYMAN KARAASLAN
EN İYİ FİLM 3. DAYI / MEHMET YAMAK

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ – ALIŞVERİŞ SEPETLERİNİN HEVESLİ HİKAYESİ
NİGAR SARAR

EN İYİ YÖNETMEN – NEXT – FURKAN YAZGEÇ
EN İYİ YÖNETMEN – POSTAL – GÖKALP YAMEN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>