lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi

Atalar Lions Kulübü – Göz Sağlığı Semineri ve Göz Taraması Uygulaması

16 Aralık 2014 Salı günü 11:00-13:00 saatleri arasında Maltepe İlçesi Esenkent Mahallesi’nde bulunan Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi seminer salonunda, Dünya Göz Hastanesi göz sağlığı konulu bir seminer vermiş ve kulübümüzün işbirliği sonucu Esenkent Mahallesi sakinlerine özel ücretsiz göz sağlığı taraması hizmetini duyurmuştur. Seminerde lise öğrencisi ve mahalle sakini olarak toplamda 100 kişiye ulaşılmıştır. Aralık 2014-Ocak 2015 arasında 1 aylık sürede hastanenin Maltepe Şubesi’nde yapılacak ücretsiz göz taramasında ise, Esenkent Mahallesi’nden 500 kişiye ulaşılması hedeflenmiştir.

Aktivitenin planlanması ve gerçekleştirilmesi aşamalarında emeği geçen; üyelerimiz Ln. Özden Bayrak’a, Ln. Özgen Kara’ya, Esenkent Mahalle Muhtarı Sn. Sultan Şahin’e, Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi Müdürü Sn. Aydın Bayır’a, seminer ve göz sağlığı taraması sponsorluğumuzu üstelenen Dünya Göz Hastanesi Maltepe Şubesi’ne ve semineri sunan Dr. Nur Demir Duman’a ve katılımları ile bizleri destekleyen Göz Nurunu Koruma Komite Başkanımız Ln. Süder Günaydın’a, okul yetkililerine, üyelerimize ve tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>