BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN !

BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN !

Değerli Lionlar ve Leolar,

Kurban bayramı kimimiz için dini bir görev, kimimiz için bir gelenek, kimimiz için kavuşma, barışma ve yardımlaşma zamanı !

Aramızdaki belki de kilometrelerce mesafeye rağmen benim için her biri ve benim için bir çoğu dediğinizi duyar gibiyim. İşte bayramların en büyük gücü de buradan geliyor: İnsanımıza dokunabilmekten.

Kulüplerimizin ve kabinemizin içinde yakalamamız gereken aynı kardeşlikten, kulüplerimiz ve yönetim çevrelerimiz arasında sürdürmemiz gereken aynı yakınlıktan, topluma hizmet ederken insanımıza hissettirmemiz gereken aynı içtenlikten !

Bayramların her birimiz için özel bir anlamı, her birimizin geçmişinde yer etmiş özel bir anısı var.

Bu yıl ki bizim bayram anımız yakında hayırlısı ile kucağımıza alacağımız torunumuzun sevincini evlatlarımızla yan yana gelerek hissettiğimiz büyük mutluluğumuzdur.

Bayram anılarınızın her yıl daha da anlam kazanmasını diliyor, bayramlarımızın sıcaklığının, bereketinin ve neşesinin heryeri doldurup taşmasını umut ediyorum.

Lions Ailemize mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir bayram diliyorum.

En derin Lions sevgi ve saygılarımla.

İnci Otman
Genel Yönetmen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>