![Çocuklara Özel Projeler için Destek Çağrısı](http://www.118y.org/wp-content/uploads/2016/01/Lions-118-Y-Ismet-Ozer-Balta-Donem-Kapak-Gorseli-Web-2-670x147.jpg)
Çocuklara Özel Projeler için Destek Çağrısı
Birlikte geçireceğimiz önümüzdeki bir yılın temel önceliklerinin daha iyi anlaşılması açısından uluslar arası başkan olarak hedeflediğim konuları siz kulüp liderleri ile paylaşıyorum:
“SAYGINLIK, UYUM , İNSANLIK”.
Bazı önemli ve değerli bilgileri de Siz Kulüp Başkanları ile özel paylaşmak istiyorum.
İhtiyaç sahibi çocuklara yardım kampanyası çerçevesinde; bütün kulüplerden Çocukları Onurlandırma haftası olan 30 Ağustos-5 Eylül tarihlerinde çocuklara özel projeleri desteklemelenizi arzu ediyorum.
2015-2016 döneminizde hizmet ediyor olmanın benim için büyük bir onur olduğunu bilmenizi rica ediyorum.
Sevgilerimle,
Dr. Jitsuhiro Yamada,
ULUSLARASI BAŞKAN