lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi

Cumhuriyet Bayramı Kutlaması Etkinliklerinin Teşekkür Mesajı

Değerli Lionlar ve Sevgili Leolar,

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programları kapsamında, ilk olarak 28 Ekim 2014, saat 13:00’de Kadıköy Meydanı’nda ki Atatürk Anıtı önünde çelenk sunma töreninde Lionlar olarak yerimizi aldık.

Aynı gün Lions Kilercibaşı Köşkü’müzde organize ettiğimiz Cumhuriyet Resepsiyonu’na Kadıköy Belediye Başkanımız Sn.Aykurt Nuhoğlu ile Başkan Yardımcıları Sn. Ebru Peştereli ve Sn.Mustafa Günalp, Konsey Başkanımız Sn.Sedat Toktürk, Geçmiş Dönem Konsey Başkanlarımız, Geçmiş Dönem Genel Yönetmenlerimiz ve Kulüp Başkanlarımız ve üyelerimizin yoğun katılımı bizleri mutlu etti. Hep birlikte yaşadığımız görkemli resepsiyon adına her birinize ,ayrıca emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

29 Ekim 2014 günü sabah saat 10:00’da Vatan Caddesi’ndeki resmi geçitte Konsey başkanımız ve lion, leo dostlarımızla birlikte Türk Lionları ve Leoları yazılı pankartın eşliğinde halkımızın önünden geçerek bayraklarımızla kendilerini selamladık. Aynı günün akşamı Bağdat Caddesi’ndeki fener alayındaki Cumhuriyet coşkumuz ilelebet devam edecek duygularımızı yansıtıyordu.

Türkiye yolunu ve yönünü 91 yıl önce belirlemiştir. Bu yol, Atatürkçü düşünce ile temelleri atılmış, çağdaşlaşma ve aydınlanma yoludur. Türkiye, güçlü tarih bağlarını sürdürdüğü çağdaş toplum içinde, Cumhuriyet’in temel niteliklerini koruyarak ve önündeki güçlükleri aşarak, hak ettiği yeri alacak ve yeni yüzyılın uygarlık oluşumları içinde daha seçkin düzey- lere ulaşarak, sonsuza dek var olacaktır.

HEPİNİZE TEK TEK COŞKULARINIZ, İÇİNİZDEN GELEN DUYGULARINIZI BİZLERLE PAYLAŞARAK, YAŞATTIĞINIZ GÜZELLİKLER İÇİN GENEL YÖ- NETMEN TAKIMI ADINA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.

Neşe Başak Güner

Genel Yönetmen

1 Comment

  1. Reply

    Bugün sayfamıza giriş yaptım. Çok geniş amaclı ,bilgi ve görsel agırlıklı bir site olmuş.
    Bu konuda emegi geçen bütün görevlileri kutlarım. A.Aydın Demirer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>