lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi

Dünyanın En Büyük İlan Panosu

Değerli Lion ve Leolar,

Atamıza bağlılığımızı tüm dünyaya bir kez daha duyuracak olan ve Türk Lions’unun tanıtımına önemli katkı sağlayacak olan aşağıdaki duyuruyu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Duyarlılığınıza olan inancımla sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Neşe Başak GÜNER

Genel Yöetmen

Değerli Lion ve Leolar

Prubuva Neta ve MTL Organizasyon firmalarının, “ Dünyanın En Büyük İlan Panosu Guinness Dünya Rekoru” nu kırmak üzere, 6.000 birimden oluşan, 100 metre eninde ve 15 metre yüksekliğindeki dev pano, Ankara Gordion AVM karşısındaki alanda kurulacak ve rekor Eylül/2014 ‘de Guinness tarafından onaylanacaktır.

Dev pano bir ay boyunca sahada kalacak; çok daha önemlisi, onayın ardından 3.000 adet uluslararası basılı ve dijital medya ortamında (Time Dergisi dahil)

yayınlanacaktır. Böylece, müthiş boyutta bir dağılım sağlanacak, internet ortamında Guinness Rekoru olarak girildiğinde dev pano dikkat çekecektir…

Her bir birim, A4 kağıt (21×29,7 cm) büyüklüğünde olup her birim için katılım bedeli 100 TL’dir.

Bin birimlik bir alanı kaplayan bir posterle katılmamız durumunda, rekor içinde rekor kırılmış olacak ve dev pano içindeki en büyük poster olarak ayrıca dikkat çekecektir. Bu düşünceden yola çıkarak, çoklu etki alanı yaratacak biçimde, ekteki gibi bir taslak hazırlanmıştır. Katılımcı isimlerden oluşan bir Atatürk Portresi, “Türk Lion ve Leo’ları” “Bir Mustafa Kemal Ölür, Bin Mustafa Kemal Doğar” sözlerinin yer aldığı dev bir poster…

ATATÜRK POSTERİ - TASLAK

Atatürk Portresinde yer alan her ismin ödemesi gereken katılım bedeli 100 TL olacaktır. Taslak, sadece örnek isimlerle hazırlanmıştır, gerçek posterde katılım için başvuran isimler yer alacaktır. Taslak’ta yer alan “Türk Lion’ları” ibaresi “Türk Lion ve Leo’ları” olarak revize edilecektir.

Böyle bir posterle katılımla;

  1. Her bir katılımcı isim nezdinde, “Ben Bir Mustafa Kemal’im” diyerek bir dünya rekoruna ortak olabiliriz,
  2. Türk Lion ve Leo’ları olarak, Atamıza bağlılığımızı tüm dünyaya duyurabiliriz,
  3. Türk Lions’unun tanıtımına katkıda bulunabiliriz,
  4. MD 118 Çoğul Yönetim Çevresi olarak bir ortak çalışmada tek yürek olmanın, kenetlenerek güç birliği yapmanın hazzını yaşayabiliriz.

Başvurularınızın hızla ulaşmasını sağlamak gerekecektir. Çünkü, en son başvuru süresi maalesef 9 ekim 2014 günü saat 17:00’de sona ermektedir. Yönetim Çevrelerimizde, hızlıca paylaşım yapıldığı takdirde, katılımcılar ancak 8 ve 9 Ekim günleri bankaya katılım bedellerini yatırabileceklerdir.

Katılım bedeli, toplam tek tutar olarak organizasyon firmasına aktarılacak, başvuru isimlerinin kontrolü/ doğruluğu konusundaki tüm sorumluluk 118 U Yönetim Çevrelerimizde olacaktır.Listenin en son hali 9 Ekim 2014 günü saat 18:00’de Yönetim Çevrelerimizle paylaşılacak, bu saatten sonra sadece isimlerde bir hata var ise düzeltme yapılabilecektir.

Başvuru için bankaya yapılacak ödemelerde, aşağıdaki noktalara özen gösterilmesi önem kazanmaktadır;

  1. Açıklama kısmına “Rekor – İsim-Soyisim” yazılmalı
  2. Eğer bir banka transferi birden fazla kişi için ise, isim listesi 118-U
  3. Yönetim Çevresi Saymanı Sayın Yaşar Demirci’ye (yasardemirci@gmail.com) bildirilmeli

Hesap adı: Uluslararası 118-U Yönetim Çevresi Federasyonu

Banka: Türkiye Halk Bankası

Şube: Ankara Ulus Şubesi

IBAN No: TR36 0001 2009 3880 0016 0000 94

Duyarlılığınız için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Lions sevgi ve saygılarımla,

Zehra Gürol,

118-U Yönetim Çevresi Genel Yönetmeni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>