lions-118-y-gelecegimiz-leo-calisma-donemi-kitabi

Fenerbahçe Leo Kulübü – Raptiye İlk Sayı Heyecanı

Değerli Lion büyüklerimiz,
Sevgili Leo arkadaşlarımız,

Kulübümüz bünyesinde yayımladığımız, lakin çeşitli nedenler sebebi ile bir süredir ara vermiş olduğumuz aylık bültenimiz; yepyeni adı ve içeriği ile Kasım ayından itibaren yeniden hayata geçirilmiştir.
Ulaştırabildiğimiz herkes tarafından kısa sürede büyük beğeni ile karşılanan “Raptiye”, her ay düzenli olarak Çoğul Yönetim Çevremizde kayıtlı tüm üyelerimiz ile de paylaşılacaktır.
Gerek Kulübümüz’den haberlere, gerek serbest konularda yazılara ulaşabileceğiniz aylık bültenimiz içerisinde, her ay farklı bir Leo Kulübü’nü konuk edecek, kendilerinin yapmış olduğu aktiviteleri derleyeceğiz. Bununla birlikte, röportaj köşemizde de aramızdaki tanıdık yüzlerin bilinmeyenlerine yer vereceğiz.

Raptiye’nin Kasım ayı sayısındaki konuklarımız; 118-Y Leo Yönetim Çevresi Başkanımız Begüm Tarkın ve Yönetim Çevresi Kulüplerimizden Anadolu Boğaziçi Leo Kulübü..
Sizler de kulüplerinizi ve aktivitelerinizi tanıtıcı yazılarınız ile serbest konular hakkında kaleme almak istediklerinizi bizlerle paylaşarak, Raptiye’de yer alabilirsiniz.

Raptiye’nin İlk Sayısını İndirmek için Tıklayın

Aylık bültenimizi keyifle okuyacağınızı umuyor, ilk sayımızı beğenilerinize sunuyoruz.

Leo Sevgi ve Saygılarımızla,

Fenerbahçe Leo Kulübü adına;
2014-2015 Çalışma Dönemi Başkanı
Leo Çağla PEKÇEÇINAR
İletişim: raptiyedergi@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>