GAD 2016-2017 dönemi sınav sonuçları açıklandı

GAD 2016-2017 dönemi sınav sonuçları açıklandı

Gençler Arası Değişim Programı (GAD) 2016-2017 dönemi Giden Genç Seçme aşamasının sınav uygulamasını geçtiğimiz haftasonu tamamladık. Gençlere sınava girme imkanı sağlayan, Sponsor Lions ve Leo kulüp başkanlarımıza ve gençten sorumlu kulüp üyelerine teşekkürlerimizi sunarız.  Başvuru sürecinde, birçok genci uluslararası GAD programı hakkında bilgilendirip onları sınava yönlendirmeleri sonucunda gençlerimiz yeni bir deneyime ilk adımlarını attılar.

GAD Ulusal Komisyonu tarafından soruları hazırlanan yazılı sınavlar ve mülakatlar, Çoğul Yönetim Çevresine 118 Konfederasyonuna bağlı 6 Yönetim Çevresinde, 10 şehirde ve 12 farklı sınav merkezinde tüm adaylara 26 Kasım 2016 Cumartesi günü aynı anda uygulanmıştır. 118Y GAD Komitesi olarak 6 ayrı sınıfta 22 kişilik sınav ekibimizle gerçekleştirdiğimiz sınavda günboyu yanımızda bulunarak bize yazılı sınav, mülakat ve sonuç değerlendirme aşamalarında destek veren Lionlara ve Leolara teşekkür ederiz.

GAD Programı sınavına geçtiğimiz senelerde “aday” olarak katılan mülakat ekibimizin çoğu üyesi, bu sene “mülakatçı” olmuş ve programa hem Leo bilgilerini hem de süreçteki deneyimlerini katmışlardır. GAD Ulusal Komisyonu Başkanımız PDG Tanju Alp sınav esnasında sınav ekibimizi ziyaret ederek bizlere özverili çalışmalarımızdan dolayı teşekkürlerini iletmiştir. Kendisine GAD Programı deneyimlerini bizlerle paylaştığı bu ziyaretinden dolayı şükranlarımızı sunarız.

Sınav Sonuçları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>