lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi

Gençlik Kampı ve Değişimi Programı

Sevgili Gençler,

Uluslararası Lions Kulüpleri Birliği’nin en önemli programlarından biri olan “GENÇLİK KAMPI VE DEĞİŞİMİ”, gençlerin yabancı ülkelere seyahat etmesine yardımcı olurken, farklı kültürlerin yaşam tarzıyla tanışmalarını sağlamaktadır. Aynı zamanda bu gençler, ülkemizin aydınlık ve çağdaş yüzü olarak Türkiye’yi ve Türk Lionsu’nu tanıtmaktadır.

Her sene, GAD programı ile Türkiye çapında 100’ün üzerinde genci 41 ülkede gerçekleştirilen kamp ve aile yanı programlarına yerleştirmekteyiz.

Lions 118Y olarak, bu sene GAD Giden Öğrenci Sınavı’mız bu sene 29 Kasım 2014 Cumartesi günü, Lions 118Y Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. İletişim bilgileri için http://www.118y.org/iletisim/ linke tıklamanız yeterli.

Sınav; İngilizce, Almanca ve Fransızca olmak üzere üç dilden biri seçilerek yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamadan oluşmaktadır. Yazılı bölümde dil bilgisi, sözlü bölümde dile hakimiyet, genel kültür, kendine güven ve Türkiye’yi tanıtım kapasitesi özellikleri sınanmaktadır.

Katılmak isteyen gençlerimizin, ekli şartnameyi dikkatlice okumaları ve 21 Kasım 2014 Cuma akşamına kadar istenilen evrakları sunmaları gerekmektedir. Ekli başvuru formu doldurularak, gerekli yerler ıslak imza ile imzalandıktan sonra merkezimize postalanmalıdır.

GAD Sınav Şartnamesi     GAD Başvuru Formu

Başvuruda bulananların, elektronik ortamda doldurmuş oldukları başvuru formu mail olarak iletmelerini rica ederiz.

Tel: 0216 349 09 16

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>