Genel Yönetmen Mesajı

Genel Yönetmen Mesajı

Değerli Lion ve Leo Dostlarım,

Bu gün 1 Temmuz 2016. Yeni hedeflere, yeni zirvelere ulaşacağımız, aldığımız hizmet bayrağını daha da yukarı taşıyacağımız yeni bir döneme merhaba diyoruz. Hepinize başarılar diliyorum. Yolumuz ve ufkumuz açık, dönemimiz başarılarımızla, hizmetlerimizle dolu olsun. Sağlık, huzur, dostluk dolu bir dönem geçirelim.

Evet, bu gün hizmet bayrağını hep birlikte devir alıyoruz. Geçmişi başarılarla dolu Yönetim Çevremizin hizmet bayrağını bize başarıyla teslim eden Geçen Dönem Genel Yönetmenim İsmet Özer Balta’ya, kabinesine ve döneme damgasını vuran Kulüp Başkanlarım ile tüm Lion ve Leo dostlarıma gayretleri için teşekkür ediyor, başarılarını kutluyorum.

Bu sene birlikte çalışacağımız, Genel Yönetmen 1. Yardımcım Mahmut Tanyol’a ve Genel Yönetmen 2. Yardımcım Ertuğrul Yıldız’a da yapacakları liderlikleri için şimdiden başarılar diliyorum.

Bu sene Konsey Başkanımız olarak hep yanımızda olan Banu Tüzgiray’a tüm çalışmaları için tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Sizleri çok özledim. İnşallah 6 Temmuz 2016’da yurda dönmüş olacağız. Bir an önce yanınızda olmak ve yeni hedeflere doğru birlikte yola çıkmak üzere hepinize sevgilerimi iletiyorum.

Ethem Alkan

118-Y Genel Yönetmeni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>