Genel Yönetmen Mesajı

Genel Yönetmen Mesajı

Değerli Lion ve Leo Dostlarım,

Yaşadığımız olağanüstü günlerde artan hizmetler ve dönem başından itibaren yapılan başarılı çalışmalar ile bir dönemi daha, ışık hızı ile bitirdik. Bu güzel dönem için başta Genel Yönetmenimiz Sn. Ahmet Ruhi Gönüllü olmak üzere ekibine, emeği geçen her bir Lion ve Leo dostuma ayrı ayrı teşekkür ederim. Şimdi; Yine, yepyeni heyecanlar, coşku ve yepyeni umutlar ile YENİ BİR BAŞLANGICIN başındayız.

Sizlerden aldığım güç ile birlikte gerçekleştireceğimiz hedeflerimizle, hizmetlerimizle, geçmiş tecrübeleri göz ardı etmeden,
Atatürk’ün ışığı doğrultusunda, Ülkemize ve İnsanımıza çağdaş bir toplum olma yolunda atacağımız her adım, nitelikli bireyler yetiştirmeye yönelik hizmetler her zaman değerini bulacaktır. Hizmet dönemimiz boyunca, Uluslararası Başkanımızın “Farklılıklarımız ile İyilikte Birleşelim “ diyerek gösterdiği hedefler doğrultusunda birleşerek ve diğer bütün hizmetlerimizde Leo’larımız ile birlikte BİZ olarak yürüyeceğiz.

Üyelerimizi korumak için üyeler arasındaki gönül birliğini ve ilişkileri sağlamlaştırmak hepimizin görevi olacaktır.
Dürüst, özverili, çalışkan, hizmetten hizmete koşan aile üyeleri olarak, birbirimize her zamanki verdiğimiz değerden fazlasını vereceğimizi biliyorum.

Sanırım son günlerde bir küçük Virüs’ün bize yasaklar koyması ile evlerden çıkamamak ve toplantılarımızda buluşamamak, birbirimizi ne kadar çok özlediğimizi ve sevdiğimizi, dokunmanın sıcaklığını ve önemini bir kez daha hatırlattı.
Lions yaşamında 30 Yılını doldurmuş ve her zaman aktif olmuş bir dostunuz olarak, Lion olmaktan daima gurur duydum.
Şimdi bu çok sevdiğim camiaya Liderlik yapma onurunu bana yaşatan siz değerli dostlarıma minnet duygularımı bilmenizi isterim.

“DURUŞUMUZ NET, YOLUMUZ CUMHURİYET,BAKIŞIMIZ İNSANA HİZMET” diyerek başladığımız  2020-2021 Çalışma Döneminde içimizdeki  iyimserlik ve sevgi ile…umut ve güvenle..  yapılacak çalışmaların, başarılı olmasını dilerim.

Hepimizin “YOLU AÇIK VE ŞANSIMIZ BOL OLSUN”.

Lions Sevgi ve Saygılarımla,

Belma BOZYİĞİT
Genel Yönetmen

2020 – 2021

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>