Genel Yönetmen Mesajı

Genel Yönetmen Mesajı

Değerli Lions Ailem,

Uluslararası başkanımız Dr. Jutsihiro Yamada’ nın 2015/2016 çalışma dönemi sloganındaki gibi; saygınlığımızı koruyarak onurlu ve uyum içinde, insanlığa yaptığımız ve yapacak olduğumuz karşılıksız hizmetlerimizin bu yıl da aynı Heyecan, Coşku ve sizlerin katkı ve katılımları ile devam edeceğini öncelikle belirtmek isterim.

2015/2016 çalışma programımızın içeriğinde görüleceği gibi, tüm çalışmalarımızda; Ekip ruhu, Lions un ilkeleri amaçları ve ritüellerinin önemseneceği, toplum içinde kimsenin ötekileştirilmediği, daha özgür ve adil bir dünya için çalışmak, barışın dilini kullanmak hepimizin hedefi olmalıdır.

Dünyada 98. yılını ülkemizde ise 52. yılını kutlayan Lions da geçmişimizin izlerini sürerken geçmişte başarılı hizmetler üretenlerin adımlarının üstünde bizim adımlarımız, bizim adımlarımızın üstünde de gelecek Liderlerimizin adımları olacağı yadsınamaz. Ancak önemli olan geleceğe nasıl bir yol haritası bırakacağımızdır.

Çalışma dönemimizin Genel Yönetmen 2.yardımcısı Sn.Ln. Mahmut Tanyol’a hoş geldin diyor, çalışmaları ve yapacak olduğu Liderliği için başarılar diliyorum.

Çalışma dönemimizin Genel yönetmen 1.yardımcısı olan Sn.Ln. Ethem Alkan’ a gelecekte yapacak olduğu Liderliği için şimdiden başarılar diliyorum.

2014/2015 Dönemi Değerli Genel Yönetmenimiz, Sn.Ln. Neşe Başak Güner’e yapmış olduğu özverili çalışmaları ve Liderliği için teşekkür ediyorum.

2015/2016 karşılıksız hizmet ediyoruz felsefemiz dahilin de, dönemimizin başarılı geçmesi dileğimi, birlikte başarma inancımı, sizlerle birlikte Coşkuyla daha çok üretme, daha çok çalışabilmek arzu ve heyecanımı bir kez daha ifade etmek istiyorum.

“Kalbimiz hizmet çoşkusuyla atsın bu yıl da gücümüz fark yaratsın” dönem sloganımız ile;

Her şeyin daha güzel olacağına birlikte inandığımız dönemimizin, toplumumuza ve insanlığa hayırlı olmasını en içten dileklerimle diliyorum.

Sonsuz sevgi ve saygılarımla

İsmet Özer Balta
118-Y Genel Yönetmen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>