lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi

Genel Yönetmenimizden Öğretmenler Günü Mesajı

Mustafa-Kemal-Ataturk-resimleri-21

“Ulusları kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden yoksun bir ulus henüz ulus adını almak yeteneğini kazanmamıştır. Ona basit bir kitle denir, ulus denemez. Bir kitle ulus olabilmek için mutlaka eğiticilere, öğretmenlere gereksinim duyar.”

Mustafa Kemal Atatürk

 

 

 

Medeniyet yolculuğunun yılmadan yorulmadan yürüyen aydınlık yüzleri
Değerli Öğretmenlerimiz,

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün de defalarca belirttiği gibi geleceğin nesilleri sizlerin ellerindedir.Daha yaşanılabilir bir dünya ,daha çalışkan ve daha gelişim odaklı bireyler sizlerin ellerinde şekillenecek ve ülkemizin geleceğine yön verecektir.

Büyük kurtuluş mücadelemizin geçmişte ve bugün en önemli öznesi olan Değerli Öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor.Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu ülkenin kurtuluşu için öğrencileri ile cepheye koşmuş öğretmenlerimizin ve ebediyete uğurladığımız tüm aydınlık bekçilerimizin önünde saygıyla eğiliyorum.

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Neşe Başak Güner
Genel Yönetmen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>