İleri Lions  Liderlik  Eğitimi

İleri Lions Liderlik Eğitimi

Uluslararası Lions Eğitim Enstitüsü; 24-26 Ekim 2016 tarihlerinde Bulgaristan , Sofya’da Eğitim Seminerleri dizisinden biri  olan  “ İleri Lions  Liderlik  Eğitimi”ni açacaktır.

Eğitimde; Lionlara liderlik becerileri verilecek ve Lionlar Bölge, Kesim ve Yönetim Çevresi görevlerine hazırlanacaklardır.

Eğitime katılabilmek için Lionların;

Eğitim dili olan; Ingilizce, Almanca, Sırpça, Boşnakça ve Hırvatça dillerinden birine yazılı ve sözlü olarak çok iyi derecede hakim olmaları,

Kulüp Başkanı olarak başarılı bir dönem geçirmiş olmaları, fakat henüz Genel Yönetmen 1.inci Yardımcılığına gelmemiş olmaları  gerekmektedir.

Enstitünün Eğitimleri tüm günlüktür. Grup halinde yenecek olan öğle ve akşam yemekleri de eğitimin bir parçasıdır. Verilecek ödevlerle dersler dışında kalan sürelerde de çalışmak  gerekecektir.  Eğitim süresince katılımcılara çok az özel zaman kalmaktadır.

Tüm derslere ve yemeklere katılmak zorunludur.

Eğitim süresince konaklama ve yemek masraflarını Enstitü üstlenmektedir. Ulaşım masrafları katılımcıya aittir.

Enstitüye müracaat katılımı garantilemez. Uluslararası Lions Liderlik Departmanı, müracaatlar arasından Eğitim Programına katılmaya hak kazanan Lionları seçecektir.

Katılımcılar, Enstitüye kabul mektupları  geldikten sonra bir kereye mahsus olmak üzere geri ödemesiz 125 $ ödeyeceklerdir.

Katılım bedeli en geç Eğitimin başlama tarihinden 6 hafta önce yatırılmış olmalıdır.

Eğitime katılmak isteyen Lionların ;

http://www.lionsclubs.org/resources/EN/pdfs/alli-houston.pdf

yukarıda verilmiş olan linke girerek formu doldurmalarını GLT Koordinatörümüz Hülya Arıkök’e teslim etmeleri önemle rica ederiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>