Kalbimiz Tokyo’da atıyor. Haydi Ümitcan! 🇹🇷

Kalbimiz Tokyo’da atıyor. Haydi Ümitcan! 🇹🇷

Değerli Lionlar ve Leolar,

Ülkemizin tarihi dönüm noktalarını Atatürkçü duruşumuz ve asla sönmeyecek tutkumuzla hatırlatmayı sürdürürken içinde yaşadığımız gündemi de büyük bir ilgiyle izlememiz ve Türkiye’nin aydınlık yüzleri olarak gündeme yön vermemiz gerekiyor.

Bu nedenle milli sporcularımızın ülkemizi temsil ettiği olimpiyat yarışlarını Lions Ailesi olarak yakından izlememizi ve bayrağımızı dalgalandıran gençlerimizin başarılarını kulüp hesaplarımızdan tüm coşkumuzla paylaşmamızı diliyorum. Kulüp paylaşımlarımızda dernek olmanın getirdiği yasal sınırlar içinde hareket ettiğimiz gerektiğini de yine önemle hatırlatıyorum.

Yönetim çevremizin geçen haftaki olimpiyat konulu Instagram hikayesi üzerine Kızıltoprak Zühtüpaşa Lions Kulübü’nden harika bir mesaj aldık: Kulübümüzün üyesi olan Güreş çiftinin sevgili oğulları Ümitcan Güreş, 29 Temmuz Perşembe 13.50’de erkekler 100 metre kelebek stil yüzmede ülkemiz adına yarışacak.

Güncellemeler için Google’dan “Ümitcan Güreş Olimpiyat” yazarak yarışmaya ilişkin gerekli tüm bilgiye ulaşabilirsiniz. Birçok Türkiye birinciliğinin yanında uluslararası madalya sahibi olan Ümitcan, tam burslu olarak davet edildiği Harvard Üniversitesi’nde ekonomi okuyor.

Aile, Lions ve Olimpiyatlar’ı buluşturarak bizi gelecek için ümitlendiren değerli gencimize gelin hep birlikte manevi desteğimizi gösterelim. Yanlış bir bildirim yapmamamız adına gencimizin Lion veya Leo olmadığını ve Lions’tan herhangi bir destek almadığını önemle hatırlatıyorum.

Kızıltoprak Zühtüpaşa Lions Kulübümüzü değerli üyeleri Güreş çifti için, Lion Yıldız-Mehmetcan Güreş’i gönüllülük yolculuğumuza ortak oldukları için ve anne babamızı yetiştirdikleri milli gururumuz için kucak dolusu kutluyorum.

En derin Lions sevgi ve saygılarımla.

İnci Otman
Genel Yönetmen
118 Y Yönetim Çevresi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>