![lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi](http://www.118y.org/wp-content/uploads/2014/08/lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi-2-670x147.jpg)
Kelebek Kadın Projesi – 04 Aralık Yeldeğirmeni Sanat Uygulaması
5 Aralık Kadınlara Seçme ve Seçilme Hakkının verilişinin 80.yılı nedeniyle, Kadıköy Kent Konseyinin( Kadın Meclisi)daveti üzerine LİONS KELEBEK KADIN PROJESi’nin 3.uygulaması; 4 Aralık 2014 tarihinde KADIKÖY/YELDEĞİRMENİ SANAT’ta (Notre Dame du Rosaire Kilisesi ) gerçekleştirilmiştir. Bölge halkının ve ilgili STK.ların katılımı ile gerçekleştirilen uygulamamızda Kadıköy Belediye Başkanımız Sn.Aykurt Nuhoğlu ve Kadıköy Kent Konseyi Başkanı Sn.Çiğdem Aydın bizleri yalnız bırakmadılar.