lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi

Kelebek Kadın Projesi – 12 Mart Arapgirli Camii Kütüphanesi Uygulaması

KELEBEKLERİMİZİ SAHRAYACEDİD MAHALLESİNDE UÇURDUK… HEDEFİMİZ GERÇEKLEŞTİ…

Lions Kelebek Kadın Projemizin 11. Uygulaması, 12 Mart 2015 Perşembe günü Sahrayıcedid Arapgirli Camii Kütüphanesinin salonunda konuklarmızın interaktif katılımı ve fikir paylaşımında bulunularak çok başarılı bir biçimde gerçekleştirildi.Bölgesel çalışmamızda muhtarlarımızla çalışmayı temel aldığımız projemizin Sahrayıcedid’de yapılan bu uygulamada bize katkı ve destek veren Sahrayıcedid Mahallesi Muhtarı Sn.Seval Özkan’a ve Kadıköy Kent Konseyi Kadın Meclisine çok teşekkür ederiz.Tabii ki asıl teşekkürümüz yogun bir katılım sağlayan KADINLARIMIZA…..

Not: 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında 12 Mart 2015 tarihinde Lions Merkezimizde; Caddebostan Sahil Lions Kulübümüzün liderliği, Kadını Bilinçlendirme Proje Koordinatörlüğümüzün işbirliğinde Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu Genel Temsilcisi Sn. Gülsüm Kav’ın konuk konuşmacı olarak katıldığı “En ağır İnsan Hakkı İhlali “olan Kadın Cinayetlerinin dünü bugünü ,sebepleri ve önlenmesi konularında katılımcıların interaktif katılımlarıyla çok verimli bir söyleşi gerçekleştirilmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>