Kültür & Sanat Komitesi Doğu Karadeniz Turu

Kültür & Sanat Komitesi Doğu Karadeniz Turu

Kültür & Sanat Komitesi olarak Karadeniz gezimizi, Genel Yönetmenimiz Sayın Ln. İsmet Özer Balta’nın da katılımıyla, 10-13 Eylül 2015 tarihleri arasında yeşile ve doğaya aşık gezginlerin tercihi olan Doğu Karadeniz’in eşsiz yaylalarına ve tarihine düzenliyoruz.

Karadeniz turumuz kapsamında Trabzon, Rize ve Artvin’e gidecek, Ayder Yaylası, Maçahel Yaylası, Laz Yaylaları, Vusor Yaylasını gezecek ve buralarda konaklayacak, Fırtına Vadisi, Karagöl, Palovit ve Maral Şelaleleri, Zile Kalesi, Sümela Manastarı, Ayasofya Müzesi ve Atatürk Köşkü’nü göreceğiz. Gören herkesi kendine hayran bırakan bir güzellik sergileyen Karadeniz’in kültürünü yerinde görmeye, yaşamaya hep birlikte gitmek istiyoruz.

Kültür Sanat Komitesi olarak en önemli amacımız, bu güzel gezinin gelirini Ana Hizmetimiz olan Lions Engelliler Okulu Sınıfının çatısı yapımına aktarmak, destek olmaktır.

Bu keyifli gezide sizlerle birlikte olmak bizleri mutlu edecektir. Geziye katılmak isteyen dostlarımızın telefon numaralarımıza bildirim yapmalarını rica ediyoruz.
Lions Saygı ve Sevgilerimizle

Fatma ÇELİKBİLEK
Kültür&Sanat Komitesi Başkanı
0533 261 3850

Asuman TÜRKKAN
Kültür&Sanat Komitesi Başkan Yardımcısı
0532 362 6665

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>