lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi

Kültür & Sanat Komitesi toplantısı.

Değerli Lions Ailemiz,

Kültür & Sanat Komitemiz üyelerinden, Kadıköy Lions Kulübü üyesi Sanat Tarihi hocası Sayın Ln.Nilgün Yüksel’den ‘Semboller & Anlamlar’ konulu birbirinden bağımsız konuları içeren dört bölümlük seminerler dizisinin üçüncüsü ‘ Hristiyan İkonografisi ‘ konusunu içermektedir.

Programımızın 26 Şubat 2015 Perşembe akşamı 18.30-19.30 saatleri arasında Merkezimizde uygulanacak olan 3.bölümüne katılımlarınızı bekliyoruz.

Hem derin ve değerli bilgiler edineceğiniz, hem de keyifli bir zaman geçireceğiniz bu eğitim, inanın ki sizlere çok şey katacak ve belki de bir çok konuda ilham kaynağınız olacak.Bir ucundan yakalamanız tavsiye olunur.
Ayrıca; bu konu hakkında bilgilenmek isteyeceğini,ilgisini çekeceğini düşündüğünüz yakınlarınıza da haber verirseniz,değerli arkadaşımızın bize ayırmış olduğu zaman dilimini en verimli şekilde kullanmış oluruz.

Saygılarımızla

Kültür & Sanat Komite Başkanı Ln.Filiz GÜLBAHAR
Kültür & Sanat Komite Başkan Yardımcısı Ln.Handan Topçuoğlu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>