Lions ile Booking.com İşbirliği!

Lions ile Booking.com İşbirliği!

Booking.com ile Lions gönüllü toplumsal hizmetleri gerçekleştirme yolunda çok önemli bir girişim başlattılar:  Booking.com, Lion’lar aracılığıyla gerçekleştirdiği tüm seyahat rezervasyonlarından belirli bir fonu Lions’un insani hizmetlerine aktarmayı kabul etti. Booking.com’a bu girişimlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Bu örnek girişimi destekleyerek sadece bir tıklamayla; Türk Lions Vakfının burs programına katkı sağlayabilir, bir çocuğu kanser olmaktan kurtarabilir, bir yetişkini diyabete bağlı hastalıklardan koruyabilir, bir ailenin evine ekmek götürebilmesini, çocuklarını doyurabilmesini sağlayabilir, bir fidan dikerek gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmak için ilk adımı atabilir veya bir insanın daha gözlerine, ışığa kavuşması için insan olmanın onuruyla üzerinize düşeni yapabilirsiniz.

 

Ne Yapmalısınız?

Eğer yakında bir seyahat planlıyorsanız; bu ekranın sol sütununda en üstte yer alan kutucuğa tıklayarak ilk adımı atabilirsiniz… Tıkladığınız anda kendinizi her zaman aşina olduğunuz Booking.com sitesinde bulacaksınız.  Artık seyahatiniz için hiçbir ek masraf yapmadan ve ilave bir ücret ödemeden planladığınız rezervasyonu eskiden nasıl yapıyorsanız aynı şekilde yapabilirsiniz. Rezervasyonunuzu kesinleştirdiğiniz anda görme, diyabet, açlık, çevre veya çocuk kanserine yönelik hizmetlerimizden birisine destek oldunuz demektir.

 

Merak Ettikleriniz?

– Bu sistem ile rezervasyon yaparak booking.com’un tüm kampanya ve indirimlerinden yararlanmayı sürdüreceksiniz.
– Sizden hiçbir ücret alınmamaktadır.
– Fon yaratılması için seyahatin gerçekleşmiş olması gerekmektedir.
– İlave olarak, zaman zaman size özel kampanyalarlar da karşılaşabileceksiniz.
– Bu sistemle siteye girdiğinizde işlem yapmak zorunda da değilsiniz. Girip, bakıp, plan yapıp çıkabilir ve başka bir zaman tekrar siteye girebilirsiniz. Doğrudan booking.com sitesine girerek  işlem yapmaktan hiçbir farkı yoktur.
– Sizin işlem yapmanızla oluşacak insani hizmet fonunu booking.com kendi karından veriyor. Yani yaptığınız rezervasyonun bedelinde hiçbir değişiklik olmuyor.
– Hiçbir kişisel bilginiz, hiçbir yerde görünmüyor. Fona yaptığınız katkı da arzu ederseniz gizli kalacaktır.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>