lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi

Lions Quest Eğitimi

Değerli Lion Dostlarım,

TLV LQ İktisadi İşletmesi yönetiminde.118 E ve118 Y Yönetim Çevreleri ortak koordinasyonu ile dönemimizin ilk LQ eğitimleri; 12 ve 13 Ağustos günleri yeni açılan TED Rönesans kolejinde iki ayrı gruba, Eyüboğlu Okullarında ise okul öncesi eğitim programı eğitimi gerçekleştirildi.

Lions Quest Eğitimi fotoğraflarını daha büyük görüntülemek için üzerine tıklayınız.

Öğretmenlerimizin Sertifika dağıtım törenine Genel Yönetmen Yardımcım Sn.İsmet Özer Balta ile birlikte katıldık. TLV Lions Quest Eğitimler Koordinatörü 118 E Lions Yönetim Çevresi Genel Yönetmeni Sn. A. Şima SUNDER’e özellikle sonsuz paylaşımları için, PDG Sn. Rıdvan Eyüboğlu’na koordinasyona olan katkıları için, Dalyan Marina Lions Kulübü Başkanım Sn.Tülin Ozar ‘a destek ve katılımı için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Komite Başkanım Sn. Dilek Şenyurt ve görev alan tüm Lion arkadaşlarıma başarılı çalışmalarının artarak devamını diliyorum. “Hizmette Altın Dönem”in güçleneceğine olan inancımla, Lions Sevgi Saygılarımı sunuyorum.

Neşe Başak Güner
118 Y Yönetim Çevresi Genel Yönetmeni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>