lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi

Mektubumuz Var!

Suruç Eğrice Köyü İlköğretim Okulu öğretmeninden mektubumuz var.

Ağustos ayında “Karanlığa 10 Mum” projesi ile Suruç Eğrice Köyü’nden gelen 10 çocuğumuz ile birlikte 2 öğretmenimizi İstanbul’da ağırladık.

Haydar öğretmenin yazdığı mektubu aşağıda görebilirsiniz.

mektup

2 Comments

  1. Reply

    “Karanlığa 10 mum” projesini gerçekleştiren Zeugma Lions Kulübümüzün Başkanı Ln.Huriye Öğücü başta olmak üzere Proje koordinatörü Ln.Oya Çetinkaya ile kulüp üyelerini yürekten kutluyorum. Projeye katkı ve katılımları ile destekleyen tüm Lions Kulüblerimizin Değerli Başkanlarını ve üyelerimizi kutluyorum.. Program boyunca 10 yüreğe dokunmamız da ve önemli izler bırakmamız da rolü olan, kısaca programın gerçekleşmesini sağlayan, teşekkür mesajları ile bize sıcak duygularını aktaran değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum..
    Neşe Başak GÜNER
    Genel Yönetmen

  2. Reply

    Gerçek hizmetin değerini anlayan ve öğrencilerini bu bilinç ile yetiştirecek olan öğretmenimizi ve bu mükemmel hizmeti gerçekleştiren Zeugma Lions kulübüne teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>