lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi

Sahrayıcedid Lions Kulübü – Kütüphanemden O Ses

Kulübümüz Ana Aktivitesi Eğitim;

 

Kulübümüz eski üyelerinden sayın  Nüvit Güray  kardeşimizin Balıkesir İlimizin Edremit Kazasının, daha önce köyü olan Güre’de, kurmuş bulunduğu ve şu  anda 160 çocuğun istifade ettiği, Güre Özel Gülen  Güray Kütüphanesinin organize ettiği ‘KÜTÜPHANEMDEN O SES’ Müzik şölenine,  Sahrayıcedid kulübü olarak  maddi ve fiili katkıda bulunarak, ana sponsorluğunu üstlendik.

 

Bu sarı yelekliler kimdir, şeklinde başlayan Lions’u tanıtıcı konuşmamız, sık sık alkışlarla kesildi.

 

Güre ve civarından gelen 300 e yakın kişi,  çocuklardan oluşan koro ve solistlerin sundukları şarkıları çoşkuyla izlediler.

 

 

Geceyi onurlandıran Sayın Edremit Belediye Başkanı Sayın Kamil Saka’da  Lions’a da teşekkür ettiği konuşmasından sonra, kulübümüz tarafından çocuklar için alınan 11 adet Mp3 player müzik çaları, kulüp başkanımızla birlikte çocuklara dağıttılar.
Daha sonra Konuk sanatçı Fatih Kafesci  sahne alarak çocuklara ve konuklara güzel bir gece yaşattı.Sayın Gülen Güray tarafından verilen teşekkür belgelerimizi alarak bu güzel geceyi noktaladık.
Söz konusu etkinlik için 500 Km. yol gidilmiş ve 6.000.-TL.den fazla harcama yapılmış olup, en az 300 kişiye ulaşılmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>