lions-118-y-gelecegimiz-leo-calisma-donemi-kitabi

Salacak Leo Kulübü – Düşler Engelsiz Olsun Projesi "Engelsiz Salıncak" Açılışı

Salacak LEO Kulübü olarak,

“Düşler Engelsiz Olsun” hayaliyle çıktığımız yolun aktivitelerinden ilk ayağı olan “Düşler Engelsiz Olsun Kermesi”nden elde ettiğimiz gelirle bugün Göztepe Özgürlük Parkı’nda “Engelsiz Salıncağı”mızın açılışını gerçekleştirdik.

 

 

Bu hayali birlikte kurduğumuz üyelerimize ve üye adaylarımıza, daha ilk günden beri yanımızda olan Genel Yönetmenimiz Sn. Lion Neşe Başak Güner ve Leo Yönetim Çevresi Başkanımız Sn. Leo Begüm Tarkın’a, sevgili Lion büyüklerimize, Sponsor Kulüp Başkanımız Jülide Özden ve bütün kulüp üyelerine, her zaman desteklerini hissettiğimiz çok sevgili Leo kardeşlerimize, bütün iyi niyetleriyle bize yardımcı olan Kadıköy Belediyesi’ne çok ama çok teşekkür ediyoruz.

Sizlerin destekleri, yardımları, sevgileri ve enerjileri ile düşleri engelsiz kılmak adına bir adım attık ve yarınlara kalıcı bir eser bıraktık.

Daha nice güzel aktivitelerde birlikte olmak dileğiyle,
En derin Leo sevgi ve saygılarımızla,
Salacak Leo Kulübü

1 Comment

  1. Reply

    “Proje Yönetimi” nin bütün adımlarının tam anlamıyla gerçekleştirildiği, “Leo, Liderlik, Deneyim, Olanak yaratmaktır” sloganının tam anlamıyla özümsenerek sergilendiği, bu anlamlı projeyi gerçekleştiren Salacak Leo Kulübünün bütün üyelerini, Başkan Leo Nazlı Ceylan nezdinde kutluyor, kendileriyle her zaman gurur duyduğumuzu ifade ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>