Saygınlık, Uyum ve İnsanlık

Saygınlık, Uyum ve İnsanlık

Lions-118-Y-Uluslararasi-Baskan-Jitsuhiro-Yamada-Mesaj

Sevgili Lionlar,

Lions Kulüpleri yeni dönem Uluslararası Başkanı olarak sizlere hizmet etmek benim için gerçek bir onurdur.

Bir Lion olarak edindiğim 30 yıllık tecrübeyle, Lion’ların kendilerini hizmet götürdükleri topluma ve insanlara ne derece adadıklarını biliyorum. Bu adanmışlık bir Lion ve doktor olarak benim için bir taahhüttür.

Genç bir beyin cerrahı olarak bütün profesyonel iş hayatım boyunca hastalarımın sağlığı ve insan hayatının onuru için mücadele verdim. Fakat aynı zamanda topluma başka yollardan da hizmet etmenin yollarını aradım. 1985 yılında bir Lion olan babamın vefatından sonra amcamın önerisi ile babamın bıraktığı yerden devam etmek üzere Lions’a katıldım.

Kulübümün “Organ Bağışı” komitesinde “Donör-Hasta Koordinatörü” olarak görev aldığımda Lions’a katılma konusunda ne kadar da doğru bir karar verdiğimi anladım.

Program çok başarılı oldu, Hayatlar kurtardı ve benim hayatımı da değiştirdi.

Lions’ta kulüp olarak birlikte çalışmanın pek çok hayatı daha fazla etkileyebileceğini anladım ve uygulayarak gerçekleştirdim.

1 milyon 400 bin den fazla üyenin birlikte çalışarak ne kadar çok hayatı kurtarabileceğini ve değiştirebileceğini hayal edin.

Bizler insani hizmetlerin küresel liderleriyiz.

İhtiyaç sahibi topluluklara “SAYGINLIK , UYUM , İNSANLIK” getirmek üzere sizlerle birlikte çalışmayı heyecanla bekliyorum.

Sevgilerimle,

Dr. Jitsuhiro Yamada
Uluslararası Başkan
Your International President

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>