lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi

Tüyap Kitap Fuarı Genel Yönetmen Teşekkür Mesajı

Değerli Lionlar ve Leolar,

Tüyap Yönetimi tarafından sağlanan kitap fuarındaki stand ve salonların kullanımı Lions Algısının gelişmesine çok büyük fayda sağlamış,kendimizi kitlelere tanıtabilme konusunda ise yeni bir pencere aralamıştır.

Dokuz gün boyunca Web sitemizin ve Facebook sayfamızın ziyaret oranı katlanarak artmış ve hala artmaya devam etmek etmektedir . Lions’u tanımak ve gönüllüsü olmak isteyen insanlara ulaşma şansını Tüyap’ta yakaladık. Onlara hizmetlerimizi tanıtarak, ayrıca onların talepleri ile standımızda fotoğraar çektirdik. Lions’un tanıtımı için kitap ayraçları ile Web ve Facebook adreslerimizin bulunduğu 20.000 adet tanıtım magnetlerini dağıttık. Hafta sonları salonlarda ki etkinliklerimizden birinde,100 öğrencimizin resim ve müzik yetenek testini Rönesans Sanat Evi desteği ile gerçekleştirdik. Çocuklarla olan iletişimimiz ve onların dünyalarında yarattığımız farkındalığın ileriye dönük büyük bir kazanç olacağını düşünüyorum.

Dönem hizmet hedeflerimizin tanıtımları ise ayrı bir ilgi yarattı. İmza günleri düzenlendi. On yaşında ki caz sanatçısını Hakan Başar’ı fuayede bulunan tüm katılımcılara dinlettik. Beni en çok heyecanlandıran binlerce insanın olduğu fuarda üst üste yapılan; “Lions,118 Y Anadolu Yakası Lions Kulüpleri Federasyonunun ” etkinlik anonslarıydı..

Hazırlık ekibimizin uzun soluklu çalışması ile organize edilen, bu çok önemli tanıtım çalışmasında Lion ve Leolar görev yaptı, 354 arkadaşımız olağan üstü emek sarf etti. Zoru başaran her bir arkadaşıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her birini yürekten alkışlıyorum. Kaliteli ve başarılı çabanızdan ve çalışmanızdan dolayı sizleri kutluyorum.

Yaptığımız bu girişimin geleceğe ve insana yatırım olduğu için de ayrıca takdire değer olduğunu düşünüyorum. Bu etkinlikte gösterilen büyük emeğin dayanışmanın tüm faaliyetlerimize de yansımasını gönülden diliyorum.

[vsw id=”bw07Jex3lu0″ source=”youtube” width=”425″ height=”344″ autoplay=”no”]

Bu kadar kısa sürede bu kadar başarılı bir organizasyona başkanlık yapan 2. Yardımcım Ethem Alkan ve çok değerli komite üyelerine şükranlarımı sunuyorum. Çok üst düzey samimiyet ve fedakarlık örneği sergilediniz, çıtayı çok yükselttiniz.

Başarılı ve faydalı bir organizasyon olduğunu düşünüyorum. Bu tip bir organizasyonun ilk deneyimi için tek kelimeyle süperdi.

Tüyap projesini bizlerle buluşturan ve emek veren Dalyan Marina üyesi Ayşe Füsun Başak’a çok teşekkür ediyorum.

Yönetim Çevresi Sekreterim İnci Otman, Toplu Hizmetler Koordinatörüm Ertuğrul Yıldız, Ana Hedef Koordinatörüm Ümit Özbey, Akademi Başkanım Orkun Efe, Komite Başkanım Enis Özçin’e, her an sosyal medya ayağını kontrol altında tutan, beklentilerimizin çok üzerinde sosyal medya ağlarımızın kullanım bilgisini bizlerle paylaşan Lion Görkem Ercan’a teşekkür ediyorum.

Bu başarılı projeye imza atan 354 Lion ve Leonun adını gönlüme yazdığımı bilmenizi isterim.

Hepinizi ayrı ayrı kutluyorum.

Teşekkürler 118 Y …

Sevgi ve saygılarımla,

Neşe Başak Güner
Genel Yönetmen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>