Ulusal Aktivte

Ulusal Aktivte

2 yıldır başarı ile sürdürülen Turuncu Pedalşörler Bisiklet Sürüşü aktivitesini bu yıl  MD-118 Leoları olarak Ulusal Aktivite şeklinde gerçekleştiriyor olmak bizleri çok heyecanlandırıyor.

Ulusal Aktivitemiz 25 Kasım 2020 ‘de Sanal Sürüş ile başlıyor. Instagram üzerinden paylaşılacak bir filtre aracılığı ile Kadına Yönelik Şiddete hep birlikte son diyeceğiz.  Bu filtrenin nasıl kullanılacağına dair bilgi yine sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılacaktır. Ne kadar fazla kişiye sesimizi duyurabilirsek mücadelemiz o denli güçlü olacaktır.

Bununla beraber Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele günleri olarak belirlenen 25 Kasım – 10 Aralık tarihleri arasında sosyal medya üzerinden pek çok farklı çalışma gerçekleştirecek ve içerik paylaşacağız.

Süreç boyunca online mecralarda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. En büyük temennimiz pandemi şartlarının düzelmesi ve  10 Nisan Ulusal Leo Gününde Bisiklet Sürüşünü Leolar ve Lionlar hep beraber gerçekleştirebilmek ve ulusal aktivitemizi başarıyla tamamlayabilmek.

Kadına Yönelik Şiddet toplumumuzun ve tüm dünyanın kanayan yarası. Diliyoruz ki, şiddet mağduru kadınların bir nebze de olsa sesleri olabilir, onların yalnız olmadıklarını hissettirebiliriz.

Aktivite ile ilgili bütün detayları
instagram: md118leo
instagram :ulusalaktivite 

hesaplarını takip ederek öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>