Uluslararası Başkan Mesajı

Uluslararası Başkan Mesajı

Lions çalışma yılımızın ilk döneminde göstermiş olduğunuz özverili çalışmalar için Siz Kulüp Liderlerine teşekkür ederim. Ayrıca kulüplerinizi güçlendirme ve 100.Yıl Kutlamalarını başarıya dönüştürme çabalarınız için hepinize tek tek teşekkür ederim. Tatil dönemi boyunca kulüplerden bölgelerindeki yoksul ve ihtiyaç sahiplerine ulaşmalarını bekliyorum.
Aileniz ve dostlarınızla mutlu bir tatil dönemi geçirmenizi dilerim.

Yılın bu en özel dönemini kutlarken, ışığımızı aksettirelim ve şükranlarımızı gösterelim. Teşekkürü Siz Lionlar’ dan daha fazla hiç kimse hak etmiyor.
Teşekkürler Size! Bölgelerimiz şimdi daha güçlü. Lionlar hizmetleriyle ve ihtiyaç sahiplerinin hayatlarına dokunarak Liderliklerini sürdürüyor. Hizmete adanmışlığınız ve 100.Yıl Hizmet Aktivitelerine desteğiniz, dünya genelinde 60 milyondan fazla insanın hayatını etkileyecek, onlara yardımcı olacak.
Teşekkürler Size! Kulüplerimiz artık daha güçlü. Bölgelerimizde hizmet etkilerimizi daha da artırmak için yeni üyelerle buluşuyoruz. Dünya genelinde Lionlar ve kulüpler bölgelerini ve kulüplerini güçlendirerek sınırlı sayıdaki 100.Yıl Üyelik Ödüllerini kazanıyorlar. Yeni üyeler kazanmayı sürdürerek Lions olarak Sizlerle hizmet götürmeye devam edeceğimizi umuyorum.
Teşekkürler Size! Yine yeni bir muhteşem yıl dileğiyle, 2017 100.Yıl kutlamalarımız için büyümeye ve hizmete devam ediyoruz. Uluslararası Lions Kulüpleri Federasyonu adına hepinize mutlu yıllar diliyorum.

Sevgilerimle

Dr. Jitsuhiro Yamada Uluslararası Başkanınız

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>