Yeni döneme merhaba!

Yeni döneme merhaba!

Değerli Lion ve Leo Dostlarım;

Gerçek barışı yakalayabilmek için ihtiyacımız olan her şey önce bizim içimizde, yüreklerimizde, asla ödün vermeyeceğimiz Atatürk ilkelerinde ve Lions’un felsefesinde mevcuttur.

Birlik ve beraberlik içinde çok çalışacağımız bu ulvi ve güzel yolda tüm lion dostlarıma inanıyor ve güveniyorum. Bu inançla gururla gerçekleştireceğimiz çalışma ve hizmetlerin ülkemize, insanımıza ve insanlığa yararlı olmasını diliyorum.

Geçen Dönem Genel Yönetmenim Ethem Alkan’ı liderliği için kutluyor başarılarının devamını diliyorum. Değerli katkıları için kabinesine ve Kulüp Başkanlarımıza, tüm lion ve leo dostlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.

Bu gün itibariyle başlayan yeni dönemin hepimiz için hayırlı olmasını umut ediyor;  birlikte çalışacağımız Genel Yönetmen 1. Yardımcım Ertuğrul Yıldız’a ve Genel Yönetmen 2. Yardımcım A. Ruhi Gönüllü’ye  başarılar diliyorum.

2017-2018 döneminde hedefimiz olan insanlığa hizmet etmek, hep beraber mutlulukları paylaşmak, sağlıklı ve başarılı bir dönemi birlikte yaşamak en büyük dileğimdir.

Lions sevgi ve saygılarımla

Mahmut TANYOL

118 Y Genel Yönetmeni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>