![lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi](http://www.118y.org/wp-content/uploads/2014/08/lions-118-y-turkiye-calisma-donemi-gorevliler-kitabi-2-670x250.jpg)
Yeşil Burgazada Lions Kulübü Okuma – Yazma Kursu
Yeşil Burgazada Lions Kulübümüz, 2014-2015 Çalışma Döneminde; Eğitime Destek Projelerine ağırlık vermiş olup,
bu hedef doğrultusunda, Ln.Nilgün Saydut önderliğinde Ataşehir Halk Eğitim Merkezi ve AÇEV’in işbirliği ile Lions Ataevi’nde açılan Kursta,22 yetişkin kadına okuma- yazma kursu vermektedir.. 17 Kasım 2014 tarihinde başlayan Kurs, 3 Mart 2015 tarihinde düzenlenecek bir sertifika töreni ile sona erecektir.