Çocuklarımız İçin Öğren, Eğlen, Paylaş Bilim Merkezi

Kurumsallaşmanın gerektirdiği gibi yenilikler getirmek ve farklı olanı gerçekleştirmek amacı ile tüm çocuklarımızı geleceğin yetişkinleri olarak görüp, onların daha bilgili ve öngörüleri kuvvetli bireyler olmalarını sağlamalıyız.

Eğitimde, fırsat eşitliği için çocuklarımıza teoride anlatılan bilgilerin interaktif ekipmanlar vasıtasıyla pratikte de uygulamalarını göstermemiz çok önemlidir. Bu düşünce ile yola çıktığımızda; sınıf tahtalarında anlatılanları, kitapta okutulanları uygulamalı olarak gördüklerinde, konuyu ezber yapmak yerine öğretilenleri gerçek anlamda algılamalarına yardımcı olacağız.

Çocuklarımıza interaktif ekipmanlar, uzman ekipler ve eğitmenler ile eğitim müfredatına uygun olarak, yaş gruplarının eğitim seviyelerine göre, uygulamalı şekilde eğitimciler ile birlikte eğitim vermeyi amaçlıyoruz.

 

Çocuklarımız İçin Öğren, Eğlen, Paylaş Bilim Merkezi Projesi Duyuruları

No items found.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>